Kvaliteet

Elegantsed ja vastupidavad kangad

Et kott-toolid teeniksid aastaid ning oleksid mugavad õmmeldakse need elegantsetest, vastupidavatest ja kvaliteetsetest materjalidest – ECO kunstnahast, Cordura kangast, elegantsest mööblikangast.

Et igaüks leiaks just endale sobiva kott-tooli pakume kangaid laias värvivalikus. Valida saab 19 kunstnaha, 17 Cordura kanga ja 19 mööblikanga värvitooni vahel.

Kõik valikus olevad kangad on testitud laboris ning on tunnistatud ohutuks ja kõlblikuks tööstuses kasutamiseks.

Mööblikangad omavad EU Ecolabel ja OEKO-TEX® 100 sertifikaate, mis tõendavad kangaste kõrget kvaliteeti ning seda, et need ei sisalda kahjulikke ained ja on keskkonnasõbralikud.

Mis on OEKO-TEX® STANDARD 100 ja EU Ecolabel?

OEKO-TEX® STANDARD 100 on üks tuntuimatest tekstiilitoodete sertifikaatidest, mis näitab, et tekstiilitoode on kontrollitud kahjulike ainete sisalduse suhtes. Kui tekstiilitoode omab antud sertifikaati, siis see tähendab, et klient võib toodet usaldada ja olla kindel, et see on ohutu ja ei kahjusta inimese tervist.

Mööblikangad omavad EU Ecolabel sertifikaati (EU Ecolabel Certificate), mis tõendab, et kangad on kvaliteetsed, vastupidavad, inim- ja keskkonnasõbralikud ning kergesti ümbertöödeldavad.

Kvaliteetsed topeltõmblused

Kott-toolide valmistamise protsessis kasutatakse kvaliteetseid polüestrist õmblusniite, mis on mõeldud kustnahale ja mööblikangale.
Kott-toolidel õmbleme topeltõmblused, et need oleksid vastupidavad ning teeniksid ja rõõmustaksid nende omanikke kaua!
Iga kott-tooli õmblus on meie toreda õmbleja hoolsa ja täpse töö tulemus.

Kahekordne tõmblukk

Kott-tooli alumises osas on õmmeldud kaks tõmblukku, mis tagavad topeltkaitse, mugava kasutamise ja koti taastäitmise. Lukk on peidetud „laevakesega“ sisse poole, et kasutamise ajal see ei avaneks. Lukk on peidetud kanga alla, et see ei kriimustaks põrandapinda.

Täidis

Kott-toolid on täidetud just selleks otstarbeks mõeldud 3-5 mm ümara kujuga vahtpolüstüreengraanulitega.

Graanulid koosnevad 90% ulatuses õhust, seetõttu aja jooksul graanulid vajuvad kokku ja muutuvad väiksemaks. Sellel põhjusel tuleb iga kott-tooli pärast 9-12 kuu möödumist täita. Intensiivse kasutamise korral ja juhul kui kott-toolil hüpatakse võib see vajada täitmist ka kiiremini – umbes 6 kuu järel. Tuleb meeles pidada, et kott-tool on eelkõige mõeldud istumiseks, puhkamiseks. See, kui kiiresti tuleb kott-tooli täiendada, sõltub kasutamise sagedusest ja viisist. Kott-tooli täidist saab osta meie käest.