Korduma kippuvad küsimused

1. Mis suuruses kott-tooli osta?

XXL kott-tool on tõepoolest suur ja võtab palju ruumi, kuid see on väga mugav. Sobib täiskasvanutele. Antud kott-tooli soovitame pikkadele ja tugeva kehaehitusega inimestele. Samuti inimestele, kes hindavad mugavat puhkust. Vajudes sellesse kott-tooli saate mugavalt puhata ja isegi pikutada. Kott-tool on suur, kuid samas kerge. Selle kaal on 7 kg, seetõttu on seda lihtne paigutada teise kohta. Kui te kott-tooli parasjagu ei kasuta, saate selle paigutada toa nurka.

XL kott-tool sobib täiskasvanutele ja noorukitele. Antud kott-tooli suurus on optimaalne ning see ei võta palju ruumi. Kui toas on vähe vaba ruumi, siis soovitame valida just antud kott-tooli. XL suuruses kott-tool sobib suurepäraselt puhkenurgaks büroodesse, koolidesse, noorte- ja spordikeskustes, kunsti ja muusika koolides, raamatukogudes ja kodupidudel. See on mugav ja kerge. Kaalub vaid 5 kg, seetõttu on seda lihtne paigutada teise kohta. Kui te kott-tooli parasjagu ei kasuta, saate selle paigutada toa nurka.

L suuruses kott-tool sobib kuni umbes 10-aastastele lastele. Antud kott-tool sobib suurepäraselt laste-, mängu- ja puhketuppa ning puhke- või mängunurka, raamatukokku või lasteaeda.

2. Kas kott-tool on vastupidav?

Jah. Meie kott-toolid on valmistatud vastupidavast kangast. Mitme aasta jooksul oleme katsetanud erinevaid kangaid ja vahtpolüstüreengraanuleid kõikjalt maailmast ning oleme leidnud oma toodetele vastupidavamad ja sobilikumad kangad.

3. Kas kott-toolile saab tikkida nime või joonist?

Jah. Me pakume võimalust muuta kott-tooli isikupäraseks. Kott-toolile saame teie soovil tikkida sõna, ettevõtte logo või pildi. Selleks saatke meile e-postile pilti ning me võtame teiega ühendust, et leida parim lahendus.

4. Kas ma saan tellida kott-tooli oma kangast?

Jah, te võite toimetada oma kanga meie töökotta ning me valmistame sellest kott-tooli.

5. Kas kott-toolidel on garantii?

Jah, kott-toolidel on 2-aastane garantii. Lähemalt saab garantii kohta lugeda SIIN.

8. Kui kiiresti vajub täidis kokku?

Graanulid koosnevad 90% ulatuses õhust, seetõttu aja jooksul graanulid vajuvad kokku ja muutuvad väiksemaks. Sellel põhjusel tuleb kott-tooli pärast 9-12 kuu möödumist täita. Intensiivse kasutamise korral ja juhul kui kott-toolil hüpatakse võib see vajada täitmist ka kiiremini – umbes 6 kuu järel. Tuleb meeles pidada, et kott-tool on eelkõige mõeldud istumiseks, puhkamiseks. See, kui kiiresti tuleb kott-tooli täiendada, sõltub kasutamise sagedusest ja viisist. Kott-tooli täidist saab osta ka meie käest.