Meist

SIA Bean Bag Latvia on 18. jaanuaril 2018 asutatud pereettevõte.

Idee sündis 2012. aastal ja järgnevatel aastatel seda mõtet arendati kuniks sellest sai ärivõimalus.

Kõik sai alguse sellest, et soovisime oma kenale tütrele Enijale puhkamiseks ja mängimiseks soetada tooli, mis oleks kerge ja ohutu. Kahjuks kaugel 2012. aastal ei leidnud me Lätist midagi sobivat, mistõttu tellisime tooli välismaalt. Saadud tool ei vastanud päris meie soovidele, seetõttu valmistasime oma soovidele vastava tooli omal jõul.

Alguses valmistasime kott-toole korteris ja maja kõrval olevas garaažis. Aja jooksul kasvas kott-toolide mudelite ja kangaste valik ning ka klientide arv, tekkis vajadus suuremate ruumide järele ja ainult oma tööjõust enam ei piisanud, vaja oli lisajõude.

Hetkel kuulub BeanBags4Rest meeskonda 5 inimest.  Meie ettevõte asub 8 380 m2 suurusel pinnal Ogres, aadressil Druvas iela 8.

Oleme rõõmsad, et loome seda, mis meile endile meeldib!

Meie tooted on seetõttu erksavärvilised, elurõõmsad, kvaliteetsed ja armastusega loodud.

Tegevuse eesmärk – pakkuda seda kõige paremat sinu puhkuse jaoks!

Praegu müüb ettevõte oma tooteid Lätis ja Eestis, käesoleval aastal on kavas alustada eksporti Leetu.

BeanBags4Rest peamised ärisuunad – klassikalised kott-toolid, moodsa disainiga kott-toolid, isikupärased tikanditega kott-toolid, dekoratiivpadjad, magamisasemed ja kott-toolid loomadele, kott-toolide rent. Koostöös Juta art kunstniku Jutaga on valminud makramee tootekollektsioon, mis hõlmab sõlmkaunistusega kott-toole ja patju.

Iga kott-tool õmmeldakse individuaalselt ja see on 100% käsitöö.
Kott-toole valmistavad ja õmblevad läti meistrid, sisestades nendesse positiivseid mõtteid ja häid soove ning luues neile head aurat.

Meie tegevuse nurgakivideks on kõrge kvaliteet ja teenindus – individuaalne lähenemine igale tellimusele ja kliendile.

Mitme aasta jooksul oleme katsetanud erinevaid kangaid ja vahtpolüstüreengraanuleid kõikjalt maailmast ning oleme leidnud oma toodetele kvaliteetsemad ja sobilikumad toorained. Selleks, et saaksime tagada oma ostjatele valikuvõimalust ja parimaid tooteid, teeme pidevat tööd kangaste väljavalimisel ja valiku täiendamisel – me jälgime sisekujundustrende ning pakume nendele vastavaid tooteid.

Sellest hetkest, kui külastate meie internetipoodi või tootmist, kuni hetkeni, kui saate kätte oma tellimuse, hoolitseme selle eest nii nagu see oleks meie ainuke – tagame kiire ja täpse suhtluse, et tellimuse täitmine oleks täpne ja kättesaadud kott-tool vastaks teie soovidele ning pakuks teile rõõmu ja parimat puhkust!

Miks eelistada meie BeanBags4Rest kott-toole?

Me tagame individuaalse lähenemise igale kliendile ja tellimusele.

Meie jaoks on oluline, et koostöö meiega oleks teie jaoks meeldiv, et te tunneksite seda rõõmu ja põnevust, mida meie paneme oma töösse!

Praegu on meie valikus rohkem kui 15 tootemudelit, mida saab valmistada erinevatest materjalidest. Me valmistame kott-toole ka tellimusel, seetõttu täiendame oma tootekataloogi aeg-ajalt.

Rõõmustame iga tunnustuse ja soovituse üle, me jätkame arengut – laiendame toodete ja teenuste valikut, et muuta teie ja enda vaba aja veetmist mugavamaks!